Ještě pro Vás nepracujeme? Změňte to!
roh_LT roh_RT roh_RB roh_LB logo Ing. Martin NEVEČEŘAL

roh_LT roh_RT roh_RB roh_LB roh_LT roh_RT roh_RB roh_LB

AUTOMATIZACE

-- Automatické řízení procesů --

roh_LT roh_RT roh_RB roh_LB

Automatizace je oborem, který zahrnuje podstatnou část všech činností ve většině oborů.


Naše firma sice sama kompletní technologická zařízení nevyrábí avšak podílí se na jejich výrobě od návrhu elektro, pneu a řízení PLC až po oživení stroje. Máme kontakty jak na výrobce strojů, tak na konstruktéry mechanické části. Nejčastěji spolupracujeme s firmou INCENTRUM.


Naše firma má zkušenosti převážně s následujícími technologiemi:


V portfoliu našich služeb rovněž naleznete poradenskou činnost pro vaši automatizační techniku či její koncepci. Vetšina strojů postavených před více jak pěti lety a dokonce i některé nové stroje nemají dostatečně "user friendly" uživatelské prostředí. Bohužel se však často jedná nejen o samotného uživatele - dělníka na stroji pracujícícm, ale i o obsluhu stroje z pohledu údržby a seřízení. Dnešní doba vyžaduje minimalizaci času na odstranění chyb či přestavení stroje - k tomu výrazně přispívá ergonomicky navrhnuté uživatelské prostředí. Nejvýraznějším slovem je zde "INTUITIVNOST".
Vývoj, výroba, rekonstrukce, servis - převážně jednoúčelových strojů, zařízení a výrobních linek se specializací na jednoúčelové stroje pro více typů výrobků s využitím výměnných přípravků

Navštivte také: INCENTRUM s.r.o. | Přidat odkaz